رئیس پلیس راهور خوزستان انتقاد کرد: اگر این روند ادامه داشته باشد هیچ کاری از دست کسی برنمی آید و فقط این رانندگان هستند که باید بدانند قوانین راهنمایی و رانندگی برای حفظ سلامت و تامین جان آنها در جاده ها وضع شده است.

دولتشاهی تصریح کرد: این واقعیت تلخی است که متأسفانه هرچقدر هم آزادراه و بزرگراه احداث می شود، باز هم دقیقا در همان نقاط رانندگان سرعت خودروهای خود را افزایش و ما نیز نتیجه عکس از این اقدامات می گیریم و شاهد تصادفات بیشتری خواهیم بود.

کاهش تصادفات با دقت رانندگان

وی با اشاره به اینکه تصادف خسارتی هم روحیه رانندگان را تخریب و هم خسارت مالی به دولت و خودشان وارد می کنند، گفت: همه این موارد در حالی است که اگر رانندگان توجه کافی رو به جلو، کنترل سرعت و دقت در رانندگی را سرلوحه خود قرار دهند، بسیاری از تصادفات کاهش پیدا می کند.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز نیز در خصوص حوادث رانندگی دوم آبان اظهار کرد: محور بستان ـ سوسنگرد روبروی بیمارستان صحرایی بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی پراید با تریلر سه نفر در دم جان خود را از دست دادند.

محمد امین زرگر افزود: واژگونی خودروی سواری پژو در محور ماهشهر ـ هندیجان (کیلومتر هشت ماهشهر) یک نفر مصدوم و یک نفر هم مجهول الهویه جان خود را از دست داد.

وی بیان کرد: در تصادف و برخورد دو دستگاه خودروی سواری پراید و پژو با هم در محور هندیجان ـ دیلم (امامزاده عبدالله) که منجر به آتش گرفتن یکی از آنها شد نیز یک نفر مصدوم و چهار نفر مجهول الهویه (سه نفر در محل و یک نفر در بیمارستان به علت شدت سوختگی) جان خود را از دست دادند.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز عنوان کرد: در تصادف یک دستگاه خودروی سواری ام وی ام با تیر چراغ برق و یک دستگاه خودروی سواری پراید در محور اهواز ـ حمیدیه (روبه‌روی کلانتری عین دو) هفت مرد با سنین مختلف بین ۱۷ تا ۲۴ ساله مصدوم شدند.

زرگر ادامه داد: در واژگونی یک دستگاه خودروی پراید در محور ایذه ـ اهواز (کیلومتر ۱۵ ایذه، پیچ پیر یعقوب) سه مرد، یک دختر چهار ساله و یک زن ۴۲ ساله مصدوم شدند.

وی یادآور شد: در تصادف دو دستگاه خودروی سواری تیبا و پژو با هم در محور ایذه ـ اهواز (کیلومتر ۱۵ ایذه، پیچ پادگان قدس) نیز ۹ مرد با سنین مختلف از ۱۸ تا ۵۰ ساله مصدوم شدند.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: در سانحه رانندگی برخورد یک دستگاه خودروی سواری ال ۹۰ با تراکتور در محور هندیجان ـ ماهشهر (روبروی بیمارستان جبرآباد) یک زن ۴۸ ساله و دو مرد ۲۳ و ۶۳ ساله مصدوم شدند.

زرگر تصریح کرد: در سانحه برخورد یک خودروی نامشخص با عابر پیاده در خیابان انقلاب اندیمشک نیز یک زن ۴۰ ساله جان خود را از دست داد.

انتهای پیام/و