دوشنبه ۲۰ مرداد, ۱۳۹۹

علی گلمرادی: موضوع (عزل شهردار) را با استاندار و فرماندار مطرح کردم

    بازدید : 250
نماینده مردم بندرماهشهر و بندر امام خمینی(ره) در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبر بندرامام خمینی(ره) درباره موضوع عزل محمد عبیاوی شهردار بندر امام خمینی(ره) اظهار داشت: در دو روز گذشته موضوع (عزل شهردار و عدم تمکین رئیس شورای شهر به قانون ) را با استاندار و فرماندار پیگیری کردم و قول دادند وقت بگذارند و موضوع را جمع کنند. وی افزود: به عنوان نماینده مردم در جایگاه نظارتی باید از مسیر قانونی مطالبات خود را انجام بدهیم مسئولیت این موضوعات برعهده نماینده عالی دولت در استان و شهرستان است و در جایگاهی که برای نماینده مجلس تعیین شده است موضوع را پیگیری کردم.

جمعه, ۲۸ تیر, ۱۳۹۸ :: ۰:۱۷

کد خبر : 8560

نماینده مردم بندرماهشهر و بندر امام خمینی(ره) در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبر بندرامام خمینی(ره) درباره موضوع عزل محمد عبیاوی شهردار بندر امام خمینی(ره) اظهار داشت: در دو روز گذشته موضوع (عزل شهردار و عدم تمکین رئیس شورای شهر به قانون ) را با استاندار و فرماندار پیگیری کردم و قول دادند وقت بگذارند و موضوع را جمع کنند.
وی افزود: به عنوان نماینده مردم در جایگاه نظارتی باید از مسیر قانونی مطالبات خود را انجام بدهیم مسئولیت این موضوعات برعهده نماینده عالی دولت در استان و شهرستان است و در جایگاهی که برای نماینده مجلس تعیین شده است موضوع را پیگیری کردم.

نظرات

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *