شنبه ۲۵ مرداد, ۱۳۹۹

رنج گرما خوزستان با تجربه یک هفته قطعی آب برای اهالی روستای ولی‌عصر بیشتر شد

    بازدید : 146
به گزارش خبر بندر امام خمینی(ره) به نقل از تسنیم، قطعی و کم‌آبی در هفته گذشته سبب نارضایتی و ایجاد مشکل عمده برای انجام کارهای عادی و روزمره اهالی روستا ولی‌عصر بندر امام خمینی(ره) معروف به شهرک گاما شده است. طبق گزارش اهالی روستا، بخشی از روستا سه روز را بدون آب شرب و بهداشتی سپری کرده و بخش‌هایی با گذشت یک هفته تاکنون آب شرب آنها وصل نشده است و اداره‌های آبفا بندر امام خمینی(ره) و بندرماهشهر مسئولیت رفع مشکل آب شرب بهداشتی را برعهده نمی‌گیرند.

شنبه, ۲۶ مرداد, ۱۳۹۸ :: ۱۷:۰۴

کد خبر : 9176

به گزارش خبر بندر امام خمینی(ره) به نقل از تسنیم، قطعی و کم‌آبی در هفته گذشته سبب نارضایتی و ایجاد مشکل عمده برای انجام کارهای عادی و روزمره اهالی روستا ولی‌عصر بندر امام خمینی(ره) معروف به شهرک گاما شده است.

طبق گزارش اهالی روستا، بخشی از روستا سه روز را بدون آب شرب و بهداشتی سپری کرده و بخش‌هایی با گذشت یک هفته تاکنون آب شرب آنها وصل نشده است و اداره‌های آبفا بندر امام خمینی(ره) و بندرماهشهر مسئولیت رفع مشکل آب شرب بهداشتی را برعهده نمی‌گیرند.

نظرات

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. اشتراک ها: مردم نگران نباشند؛ مشکلی در تامین آب شرب بندر امام خمینی (ره)، ماهشهر و هندیجان وجود ندارد | خبر بندر امام خمینی(ره)